EN İYİ MARKALAR

''Dünya'nın en iyi markalarını sizler için bir araya getirdik.''

Detaylı Bİlgi

HAKKIMIZDA

Ziraat Mühendisi Mustafa Utku Köse tarafından 2000 yılında kurulan, 2005 yılında Ziraat Mühendisi Nadide Köse tarafından ikinci şubesini açarak büyüyen ve bu tarihlerden itibaren Nevşehir merkezde hizmet vermekte olan firmamızın faaliyetleri, tarımda kullanılan tohum, bitki besleme ve bitki koruma ürünlerinin satış ve pazarlama organizasyonuna dayanmaktadır.

Firmamız, sektörde öncü olmuş, gerek ulusal gerekse uluslararası piyasada marka değeri yüksek firmaların ürünleri ile çalışmakta ve en üst düzeyde fayda sağlamayı öncelik olarak benimsemektedir.

Tarım ülke ekonomisi için vazgeçilemeyecek kadar büyük ekonomik kaynaklardan biridir. Tarımda kaliteli ve bol ürün yetiştirmeyi sağlamak, bir ülkenin kendi kendine yetebilmesinin temel şartıdır. Bu anlayışla firmamız, kurulduğu günden beri kaliteli ve sürdürülebilir tarımı desteklemektedir.

Başak Tarım olarak çalışmalarımızı yürütürken göz önünde bulundurmaktan asla vazgeçmeyeceğimiz hedef ve prensiplerimiz şunlardır:

Birim alanda verim ve kaliteyi arttırmak,

Tarımdaki sorunları yerinde belirleyip çözümüne katkıda bulunmak,

Doğru bitki besleme ve koruma uygulamalarını tercih etmek,

Her zaman şeffaf ve dürüst olmak,

Ürün yelpazesini geliştirerek fark yaratmak,

Sağlıklı nesiller için, ekolojiye zarar vermeden sağlıklı ürünler yetişmesini sağlamak,

Dünya genelinde tarımda meydana gelen gelişmeleri takip etmek, bunların ülkemizde kullanılmasını sağlayacak şartları oluşturmak.

Bu hedef ve prensiplerden hareketle vizyonumuzu ve misyonumuzu belirleyip hizmet kalitesini her geçen gün arttırmayı sağlayacak çalışmalar yapmaya devam edeceğiz. 

русскоговорящий гид в Стамбуле русскоговорящий гид в анталии nevşehir web tasarım cappadocia turkey travel golden valley tourism nevşehir evden eve nakliyat CCAJANS nevşehir oto kurtarma kapadokyada gezi cappadocia tours türkmen sigorta nevşehir web tasarım referansları nevşehir web tasarım hakkında nevşehir web tasarım - referanslar kapadokya web tasarım iletişim nevşehir web tasarımı